İyi giyin, iyi görün.

NEYİR

Neyir'e Hoşgeldiniz!

NEYİR

Neyir, Jak Neyir İzisel tarafından 1953 kurulmuş bir tekstil şirketidir. Neyir Tekstil, Uluslararası kalite standartlarını karşılayan ve saf yün ürünlerde kullanılan yün endüstrisi sertifikasyon markası olan o ünlü Woolmark damgasını Türkiye’de ilk kez kullanan şirketlerden birisidir. Neyir ilk ABD, Fransa, Almanya ve Belçika gibi ülkelere ihracaat yapmış,1968’den itibaren konfeksiyon imalatına girmiş ve kadınlar için triko tasarımlar üretmeye başlamıştı. Uzun süre dünya markası olarak devam eden Neyir 1974 yılında kurucusunun vefatıyla bir süre pasif duruma gelmişti. 2004 yılında perakendeci bir firma olarak tekrar sektörde aktif hale gelmişti. Neyir kamuoyunun karşısına ikinci kez çıkarken, içinde dünyaca ünlü mankenlerden Marcus Schenkenberg ve Jarreet W. nun da bulunduğu güçlü bir tanıtım kampanyası düzenlemişti.
-
Neyir, 2014’te IR-OR Tekstil Tic. Ltd. Şti. bünyesine katılmış olup 2017’de Kazak Dünyası (kazakdunyasi.com) sitesinde internet üzerinde satışlara başladı. Bugünlerde gittikçe güçlenen, İR-OR’un üretim kapasitesi ve gücüyle hem yurtiçi hemde yurtdışında satışlarını arttırıp tekrardan bir dünya markası olmayı hedeflemektedir.

Sizin adınıza konuşacak kıyafetler tasarlamayı hedefliyoruz!

HEDEFLERİMİZ

Müşteri Memnuniyeti

100%

Kalite

100%

Stil

100%

...

Görüşler!

MÜŞTERİLERİMİZ BİZİM HAKKIMIZDA NE DİYOR

-----Praesent accumsan, nunc eget semper cursus, tellus nisl sagittis massa, vel egestas erat odio sed sapien. In malesuada ipsum ut elitpretium. In a luctus tellus. Fusce id euismod justo. Vivamus ullamcorper, lacus at congue feugiat, metus justo fermentum mauris Etiam rhoncus enim non nulla posuere bibendum et non lacus. Aliquam rhoncus vel metus vel elementum.------

-----Name-----

CEO/Founder Apple