Neyir, 1995 yılında aile şirketi olarak kurulan İror Tekstil İrfan Aydın ve Orhan Aydın tarafından ticaret hayatına başlamıştır. Butik tarzı seçkin firmalara üretim yapan en son teknolojiyi yakından takip ederek en büyük yatırımını teknoloji ve makine parkuruna yatıran İror Tekstil, Rusya , Ukrayna, Amerika , İngiltere başta olmak üzere ihracat yapmakta yurt içinde ise oldukça faal bir müşteri portföyü ile çalışmalarını devam ettirmektedir. 2012 yılında Sedef Triko’ yu satın alarak özel kreasyonlarını iç pazara da sunan İror Tekstil model ve üretim gamı ile de sektörde liderliğe her zaman adaydır. Yıllık üretim kapasitesi 2 milyon adettir Dünyanın en iyi iplik ve hammaddelerini kullanmayı ilke edinen İror Tekstil İtalya ile bu konuda uzun zamandır ortak çalışmalar ve Ar-Ge Ünitelerini yenilemekte ve en iyisini üretmeyi kendine ilke edinmiştir., Tekstil, Moda, IROR, Arslanlı, Neyir, Sedef, İrfan Aydın, Orhan Aydın
ÜRETİM
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed eget sagittis augue, a fermentum ante. Donec ut neque nec mauris posuere gravida et a tellus. Cras a lectus sed arcu suscipit vulputate at in erat. In rutrum, dui at convallis efficitur, nisl ligula laoreet diam, sit amet scelerisque lorem ex nec eros. Nam tristique tristique ex, ut posuere neque finibus a. Proin facilisis metus sit amet finibus porttitor. Sed porta tincidunt justo semper aliquam. Donec auctor, mauris non mollis blandit, risus nisi malesuada neque, vel varius elit purus lacinia ligula. Fusce eleifend maximus nulla, at placerat elit lacinia in.

Vivamus fermentum, nibh nec interdum auctor, metus dolor viverra nisi, id viverra justo diam sit amet velit. Proin consectetur convallis augue eu bibendum. Quisque et sagittis neque. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur interdum mauris sed lacus gravida, nec tempor libero tempor. Sed lacinia mollis urna at sagittis.